PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to bg-BG translation catalogue (1122 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
bg-BG:  %1$sКоригирай правата за Sub-%2$s%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
bg-BG: Настройките за "Скрий частно" важат само за персонализирана конфиденциалност (Член, Премиум, Персонал и др.)

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
bg-BG: %1$s Разрешения %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
bg-BG: %1$s достъп за %2$s е БЛОКИРАН в %3$s, освен ако не е активиран от друго разрешение.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
bg-BG: %1$s достъп за %2$s е БЛОКИРАН, освен ако не е активиран от друго разрешение.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
bg-BG: %1$s достъп за %2$s е АКТИВИРАН в %3$s, независимо от възможностите на ролята.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
bg-BG: %1$s достъп за %2$s е АКТИВИРАН, независимо от възможностите на ролята.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
bg-BG: %1$s заявки за %2$s секунди. Използвани %3$s MB.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
bg-BG: %1$s няма да работи, докато не актуализирате %2$s до версия %3$s или по-нова.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
bg-BG: %1$s няма да работи, докато не актуализирате PHP до версия %2$s или по-нова. Текуща версия: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
bg-BG: %1$s няма да работи, докато не актуализирате WordPress до версия %2$s или по-нова.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
bg-BG: %1$sДеактивирайте%2$s цялото филтриране за анонимни потребители

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
bg-BG: %1$sНе прилагайте%2$s разрешения за метагрупи за администратори

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
bg-BG: %1$sТип на групата:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
bg-BG: %1$sПотребители, които имат допълнителни роли, зададени директно%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
bg-BG: %1$sПотребители, които имат допълнителни роли или специфични права директно%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
bg-BG: %1$sПотребители, които имат специфични разрешения, зададени директно%2$s

en: %s (All Types)
bg-BG: %s (Всички типове)

en: %s (previous install)
bg-BG: %s (предишна инсталация)

en: %s Manager
bg-BG: %s Мениджър

en: %s Permissions
bg-BG: %s права

en: %s Roles
bg-BG: %s роли

en: %s Visibility
bg-BG: %s Видимост

en: %s author page added | %s author pages added
bg-BG[0]: %s страница на автора добавена
bg-BG[1]: %s страници на автори добавени

en: %s group deleted | %s groups deleted
bg-BG[0]: %s група изтрита
bg-BG[1]: %s групи изтрити

en: %s is a PRO feature
bg-BG: %s е функция за PRO

en: %s is available in PRO
bg-BG: %s е наличен в PRO

en: %s more
bg-BG: %s повече

en: %s&nbsp;details
bg-BG: %s&nbsp;детайли

en: %s, more...
bg-BG: %s, още...

en: %sEdit WordPress Role%s
bg-BG: %sРедактиране на ролята на WordPress%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
bg-BG: %sСписък на публикации / страници:%s %s

en: (Blocked)
bg-BG: (Блокиран)

en: (Default access)
bg-BG: (По подразбиране достъп)

en: (Default access: Blocked)
bg-BG: (По подразбиране достъп: Блокирано)

en: (Default access: Enabled)
bg-BG: (По подразбиране достъп: Активирано)

en: (No setting)
bg-BG: (Без настройка)

en: (Statuses Pro capability)
bg-BG: (Способност на Statuses Pro)

en: (all post types)
bg-BG: (всички типове публикации)

en: (any WP role)
bg-BG: (всяка роля на WP)

en: (from primary role or group membership)
bg-BG: (от основната роля или членството в групата)

en: (invalid role definition)
bg-BG: (невалидна дефиниция на роля)

en: (login timed out)
bg-BG: (времето за вход изтече)

en: (no parent)
bg-BG: (няма родител)

en: (none)
bg-BG: (няма)

en: (select...)
bg-BG: (изберете...)

en: (unpublished)
bg-BG: (непубликувано)

en: (user field)
bg-BG: (потребителско поле)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
bg-BG: (използване на стандартни възможности поради невалидно %s определение)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
bg-BG: <strong>Този плъгин може да бъде изтрит.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
bg-BG: = %1$s и под-%1$s

en: = Blocked
bg-BG: = Блокирано

en: = Enabled
bg-BG: = Активирано

en: = Limitation
bg-BG: = Ограничение

en: = sub-%s only
bg-BG: = само под-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
bg-BG: Ключът за presspermit.com изглежда е активен. <a href="%s" target="_blank">Свържете се с нас</a> за помощ при мигрирането на вашия акаунт към publishpress.com.

en: About
bg-BG: За нас

en: About PublishPress Permissions
bg-BG: За PublishPress Permissions

en: Access Circles
bg-BG: Кръгове за достъп

en: Access the Teaser settings admin screen.
bg-BG: Достъп до екрана за настройки на Тийзър.

en: Access to the Settings screen.
bg-BG: Достъп до екрана с настройки.

en: Access to the Teaser screen.
bg-BG: Достъп до екрана с анонси.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
bg-BG: Приемайте решения за качване на фронтенд, които изискват възможности за редактиране на страници за асинхронното качване на заявки

en: Account
bg-BG: Акаунт

en: Active
bg-BG: Активен

en: Active Plugin
bg-BG: Активен плъгин

en: Active Plugin Integration
bg-BG: Активна интеграция на плъгини

en: Add
bg-BG: Добави

en: Add Author Page&hellip;
bg-BG: Добавете страница на автора&hellip;

en: Add Extra Roles
bg-BG: Добавяне на допълнителни роли

en: Add New
bg-BG: Добави нов

en: Add New Group
bg-BG: Добавяне на нова група

en: Add New Permission Group
bg-BG: Добавяне на нова група разрешения

en: Add Pages
bg-BG: Добавете страници

en: Add Role
bg-BG: Добавяне на роля

en: Add Roles
bg-BG: Добави роли

en: Add Selected Permissions
bg-BG: Добави избрани разрешения

en: Add Specific Permissions
bg-BG: Добави специфични права

en: Add User Permissions
bg-BG: Добавяне на разрешения за потребителя

en: Add new pages to a parent page
bg-BG: Добавете нови страници към родителска страница

en: Add selected users to Permission Group
bg-BG: Добавете избраните потребители в групата с разрешения

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
bg-BG: Добавете колони за таксономия на екрана за редактиране на публикации

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
bg-BG: Добавя съвместимост или интеграция с ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML и различни други плъгини. Конфигурирайте всяка група на BuddyPress като група за разрешения. За Multisite предоставя мрежови групи за разрешения.

en: Adjustment
bg-BG: Корекция

en: Admin
bg-BG: Администратор

en: Administrators
bg-BG: Администратори

en: Advanced
bg-BG: Разширени

en: Advanced Configuration
bg-BG: Разширена конфигурация

en: Advanced Custom Fields
bg-BG: Разширени персонализирани полета

en: Advanced Integration
bg-BG: Разширена интеграция

en: Advanced Settings
bg-BG: Разширени настройки

en: Advanced search controls
bg-BG: Разширени контроли за търсене

en: After %s:
bg-BG: След %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
bg-BG: След като потребителят се влезе, той ще бъде пренасочен обратно към оригиналната публикация, която е разглеждал.

en: All
bg-BG: Всички

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
bg-BG: Всички активирани и блокирани разрешения се игнорират за тази роля.

en: All Post Types
bg-BG: Всички типове публикации

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
bg-BG: Всички настройки за използване на роля ще бъдат нулирани до ПОДРАЗБИРАЩИ СЕ. Сигурни ли сте?

en: All Sides
bg-BG: Всички страни

en: All Statuses
bg-BG: Всички статуси

en: All Users
bg-BG: Всички потребители

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
bg-BG: Всички възможности, дефинирани за тази роля в WordPress, ще бъдат приложени в допълнителни назначения:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
bg-BG: Всички настройки за предварителен преглед на публикации бяха нулирани до подразбиращите се.

en: All post teaser settings were updated.
bg-BG: Всички настройки за предварителен преглед на публикации бяха обновени.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
bg-BG: Всички настройки в тази форма (включително тези на неизобразените раздели) ще бъдат нулирани на СТАНДАРТИ. Сигурни ли сте?

en: All settings were reset to defaults.
bg-BG: Всички настройки бяха нулирани до подразбиращите се.

en: All settings were updated.
bg-BG: Всички настройки бяха актуализирани.

en: All users (including anonymous)
bg-BG: Всички потребители (включително анонимни)

en: All users who are logged in and have a role on the site
bg-BG: Всички потребители, които са влезли и имат роля на сайта

en: All users with a WordPress %s role
bg-BG: Всички потребители с роля WordPress %s

en: All users with the WordPress role of %s
bg-BG: Всички потребители с роля WordPress %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
bg-BG: Позволете на администраторите да бъдат добавяни в групи с разрешения, въпреки че не са ограничени

en: Allow Renaming of uneditable Items
bg-BG: Позволете преименуване на нередактирани елементи

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
bg-BG: Позволете на не-администратори да извършват бърза редакция или масова редакция (възможно е да им позволите да заобикалят ограниченията).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
bg-BG: Позволете на неадминистраторите да преименуват елементи от менюто, които не могат напълно да редактират. Елементите от менюто ще бъдат заключени на текущите си позиции.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
bg-BG: Позволете на метагрупите {All} и {Anonymous} да получат специфични разрешения за четене на частно съдържание

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
bg-BG: Позволете на потребителите да редактират файлове, които са качили, независимо от другите ограничения.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
bg-BG: Позволете на потребителите да редактират файлове, качени от други потребители, ако те са прикрепени към публикация, която потребителят има право да редактира.

en: Allow users to edit their new posts
bg-BG: Позволете на потребителите да редактират новите си публикации

en: Allow users to manage selected terms.
bg-BG: Позволете на потребителите да управляват избраните термини.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
bg-BG: Позволява членството в групата за разрешения да бъде ограничено във времето (забавено и/или планирано за изтичане). Прост интерфейс за избор на дата заедно с избора на членство в групата.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
bg-BG: Позволява създаването на нова публикация (от всякакъв тип) за всеки избран потребител, използвайки съществуваща публикация като шаблон.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
bg-BG: Винаги автоматично задавайте категория, ако няма избрани и потребителят няма разрешение за подразбираща се категория

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
bg-BG: Винаги автоматично задавайте етикет на публикация, ако няма избрани

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
bg-BG: Винаги автоматично задавайте термин от тази таксономия, ако няма избрани

en: Anonymous users (not logged in)
bg-BG: Анонимни потребители (не влезли)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
bg-BG: Всеки базиран на роля %1$s достъп за %2$s е ОГРАНИЧЕН. Той важи само в %3$s, заедно с други определени %4$s.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
bg-BG: Всеки базиран на роля %1$s достъп за %2$s е ОГРАНИЧЕН. Той важи само за %3$s, заедно с други определени %4$s.

en: Apply
bg-BG: Приложи

en: Apply Teaser to Private Posts
bg-BG: Прилагане на анотация към частни публикации

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
bg-BG: Приложете контроли за разрешения към продуктите и категориите продукти на WooCommerce.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
bg-BG: Прилагане на контроли за разрешения към събития и съдържание, свързано със събития.

en: Approve
bg-BG: Одобряване

en: Arbitrary Capabilities
bg-BG: Произволни възможности

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
bg-BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете избрания(те) потребител(и) от изключенията?

en: Assign (All Types)
bg-BG: Присвояване (Всички типове)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
bg-BG: Присвоете допълнителни роли или разрешения на екрана за редактиране на разрешения.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
bg-BG: Задайте разрешения за публикуване, отделно от разрешенията за редактиране

en: Assign Term
bg-BG: Присвояване на термин

en: Assign Terms
bg-BG: Присвояване на условия

en: Assign for selected %s only
bg-BG: Присвояване само за избраните %s

en: Assign for selected and sub-%s
bg-BG: Присвояване за избраните и под-%s

en: Assign for selected and sub-terms
bg-BG: Присвояване за избрани и под-термини

en: Assign for selected term only
bg-BG: Присвояване само за избрания термин

en: Assign for sub-%s only
bg-BG: Присвояване само за под-%s

en: Assign for sub-terms only
bg-BG: Присвояване само за под-термини

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
bg-BG: Присвояване на разрешения за публикации и термини на групи BuddyPress за подобрен контрол на съдържанието.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
bg-BG: Присвояване на разрешения за публикации на групи BuddyPress

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
bg-BG: Присвояване на разрешения за термини на групи BuddyPress

en: Assign to %s
bg-BG: Присвояване на %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
bg-BG: Назначен за %s и под-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
bg-BG: Назначен само за под-%s.

en: Assignment
bg-BG: Присвояване

en: Attached Files Private setting available
bg-BG: Налична настройка за частни прикрепени файлове

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
bg-BG: Прикачените медии нямат коментари, така че не добавяйте клаузи към заявките за коментари за тях

en: Authenticated site users, except for Administrators
bg-BG: Аутентицирани потребители на сайта, с изключение на администраторите

en: Author Search / Select
bg-BG: Търсене / Избор на автор

en: Authors
bg-BG: Автори

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
bg-BG: Автоматично присвояване на наличен термин, ако основният термин не е наличен

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
bg-BG: Автоматично създаване на страница за всеки потребител на определени роли. Съвместим с няколко плъгина за екип / персонал.

en: Automatic .htaccess file management
bg-BG: Автоматично управление на файла .htaccess

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
bg-BG: Автоматично откриване и избягване на дублиращи се публикации

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
bg-BG: Автоматично генериране на лична страница за всеки потребител. Тази функция е налична в PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
bg-BG: Автоматично генериране на публикации за потребители

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
bg-BG: Автоматично пренасочвайте потребителите към страница за вход или персонализирана страница, когато се опитват да достъпят ограничено съдържание.

en: Available Constant
bg-BG: Налична константа

en: Back to Role Usage List
bg-BG: Обратно към списъка с използване на роли

en: Back to permissions list
bg-BG: Назад към списъка с разрешения

en: Background Color:
bg-BG: Цвят на фона:

en: Beaver editor integration
bg-BG: Интеграция с редактора Beaver

en: Before %s:
bg-BG: Преди %s:

en: Block
bg-BG: Блокиране

en: Block URL access
bg-BG: Блокиране на достъп до URL

en: Blocked
bg-BG: Блокиран

en: Blocked:
bg-BG: Блокирани:

en: Border Color:
bg-BG: Цвят на границата:

en: Border Position:
bg-BG: Позиция на границата:

en: Border Radius (px):
bg-BG: Радиус на границата (px):

en: Border Width (px):
bg-BG: Ширина на границата (px):

en: Both
bg-BG: И двете

en: Bottom
bg-BG: Долна част

en: Breakdance
bg-BG: Брейкденс

en: Builder
bg-BG: Конструктор

en: Builder interface compatibility
bg-BG: Съвместимост на интерфейса на конструктора

en: Bulk Actions
bg-BG: Масови действия

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
bg-BG: Масово добавяне / премахване на групи на екрана на потребителите

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
bg-BG: Масово добавяне на страници на автори на екрана на потребителите

en: Bulk Create Author Posts
bg-BG: Създаване на авторски публикации на едро

en: Bulk Page Creation
bg-BG: Създаване на страници на едро

en: CMS Tree View
bg-BG: Дървовиден изглед на CMS

en: Cache
bg-BG: Кеш

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
bg-BG: Може да заобиколи ограничителните разрешения "Настрой като родител" (за всички йерархични типове публикации).

en: Change Request Notifications
bg-BG: Уведомления за заявки за промяна

en: Chars
bg-BG: Символи

en: Choose how many posts to create per user
bg-BG: Изберете колко публикации да създадете на потребител

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
bg-BG: Изберете дали да използвате стила на съобщение по подразбиране или да персонализирате външния вид на съобщенията с анотация.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
bg-BG: Изберете кой тип публикация искате да конфигурирате настройките за предварителен преглед.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
bg-BG: Възможностите на члена на кръга важат само за публикации на други членове

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
bg-BG: Членовете на кръга ще бъдат блокирани да получават достъп до ревизии, създадени от не-членове.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
bg-BG: Членството в кръга не ограничава способността за асоцииране на страници (настройка за родител на страница)

en: Clear
bg-BG: Изчисти

en: Click to list/edit universal permissions
bg-BG: Щракнете, за да изброите/редактирате универсалните разрешения

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
bg-BG: Щракнете, за да покажете само потребители, на които са зададени конкретни разрешения директно

en: Click to show only users who have extra roles
bg-BG: Щракнете, за да покажете само потребители, които имат допълнителни роли

en: Click to show only users who have no group
bg-BG: Щракнете, за да покажете само потребители, които нямат група

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
bg-BG: Списък от mime типове, разделени с запетаи, за изключване от филтрирането на достъп до файлове

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
bg-BG: Списък от mime типове, разделени с запетаи, за включване в филтрирането на достъп до файлове (пропускайки другите)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
bg-BG: Списък с типове публикации, разделени с запетаи, за ограничаване на ефекта от PP_UNFILTERED_FRONT и apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
bg-BG: Търговия

en: Community
bg-BG: Общество

en: Compare Features
bg-BG: Сравнете функции

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
bg-BG: Режим на съвместимост: Прилагане на допълнителна пренасочване

en: Compatibility Pack
bg-BG: Пакет за съвместимост

en: Compatibility Packs
bg-BG: Пакети за съвместимост

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
bg-BG: Съвместимост с редактиране на разрешения в Beaver Builder.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
bg-BG: Съвместимост с редактиране на разрешения в дървовидния изглед на CMS.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
bg-BG: Съвместимост с редактиране на разрешения в Elementor.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
bg-BG: Съвместимост с редактиране на разрешения в наследените страници.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
bg-BG: Съвместимост с плъгина за статуси на PublishPress.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
bg-BG: Съвместимост с филтрирането на термини в SearchWP за разширени възможности за търсене.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
bg-BG: Съвместимост с конструктора на YooTheme и разрешенията на термините.

en: Configure custom teaser text for this post type.
bg-BG: Конфигурирайте персонализиран текст за анонси за този тип публикация.

en: Configured Teaser Text
bg-BG: Конфигуриран текст на анонса

en: Constants
bg-BG: Константи

en: Contact
bg-BG: Контакт

en: Contact Us
bg-BG: Свържете се с нас

en: Contact the PublishPress team
bg-BG: Свържете се с екипа на PublishPress

en: Content requires additional permissions.
bg-BG: Съдържанието изисква допълнителни разрешения.

en: Contributors
bg-BG: Сътрудници

en: Control access to Field Groups
bg-BG: Контрол на достъпа до групи полета

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
bg-BG: Контрол на достъпа до персонализирани статуси на публикации. Тази функция за работен процес е налична в PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
bg-BG: Контрол на достъпа до статуси на видимост на публикации. Тази функция за работен процес е налична в PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of selected terms to %s.
bg-BG: Контролирайте присвояването на избраните термини на %s.

en: Control deletion of selected %s.
bg-BG: Контрол на изтриването на избрания %s.

en: Control deletion of this %s.
bg-BG: Контролирайте изтриването на този %s.

en: Control direct access to Media files
bg-BG: Контрол на директния достъп до медийните файлове

en: Control editing of selected %s.
bg-BG: Контрол на редактирането на избрания %s.

en: Control editing of this %s.
bg-BG: Контролирайте редактирането на този %s.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
bg-BG: Контрол на достъпа до групи полета с разширено управление на правата.

en: Control frontend viewing of selected %s.
bg-BG: Контрол на предния изглед на избрания %s.

en: Control frontend viewing of this %s.
bg-BG: Контролирайте прегледа на този %s в предния край.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
bg-BG: Контролирайте дали този %s може да бъде избран като родителска страница.

en: Control management of selected groups.
bg-BG: Контрол на управлението на избраните групи.

en: Control publishing of selected %s.
bg-BG: Контрол на публикуването на избрания %s.

en: Control publishing of this %s.
bg-BG: Контролирайте публикуването на този %s.

en: Control term management for selected %s.
bg-BG: Контрол на управлението на термини за избрания %s.

en: Control term management for this %s.
bg-BG: Контролирайте управлението на термини за този %s.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
bg-BG: Контролирайте кои термини могат да бъдат зададени като родител на други термини.

en: Control who add this %s to %s.
bg-BG: Контролирайте кой добавя този %s към %s.

en: Control who add this %s to all post types.
bg-BG: Контролирайте кой добавя този %s към всички типове публикации.

en: Control who can assign terms to this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да присвоява термини на този %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да създаде ревизия на %s с този %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да създаде ревизия на всички типове публикации в този %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да създаде ревизия на този %s.

en: Control who can edit %s with this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да редактира %s с този %s.

en: Control who can edit all post types in this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да редактира всички типове публикации в този %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да избира този %s като родителски %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да избере тази страница като родителска %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да подаде ревизия на %s с този %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да подаде ревизия на всички типове публикации в този %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да подаде ревизия на този %s.

en: Control who can view %s with this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да преглежда %s с този %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
bg-BG: Контролирайте кой може да преглежда всички типове публикации в този %s.

en: Convert to "Blocked"
bg-BG: Конвертиране в "Блокирано"

en: Convert to "Enabled"
bg-BG: Конвертиране в "Активирано"

en: Convert to "Limit to"
bg-BG: Конвертиране в "Ограничаване до"

en: Copy
bg-BG: Копиране

en: Copy Roles and Permissions
bg-BG: Копирай роли и права

en: Copy Roles and Permissions from:
bg-BG: Копирай роли и права от:

en: Coverage
bg-BG: Обхват

en: Create Custom Groups.
bg-BG: Създайте потребителски групи.

en: Create Group
bg-BG: Създаване на група

en: Create New %s
bg-BG: Създайте нов %s

en: Create New Permission Group
bg-BG: Създайте нова група с разрешения

en: Create Posts for Your Users
bg-BG: Създаване на публикации за вашите потребители

en: Create Revision
bg-BG: Създайте ревизия

en: Create Revision of
bg-BG: Създайте ревизия на

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
bg-BG: Създайте нови групи разрешения и задайте името и описанието.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
bg-BG: Създайте или синхронизирайте публикации, за да съответстват на потребителите. Проектиран за плъгини за екип / персонал, но с широк потенциал за употреба.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
bg-BG: Създайте членства в групи с разрешения с ограничен срок и автоматично изтичане.

en: Current Selections:
bg-BG: Текущи избори:

en: Current Settings:
bg-BG: Текущи настройки:

en: Custom Group
bg-BG: Персонализирана група

en: Custom Groups
bg-BG: Персонализирани групи

en: Custom status permissions
bg-BG: Разрешения за персонализирани статуси

en: Customer
bg-BG: Клиент

en: Customize
bg-BG: Персонализиране

en: Customize Permission Groups caption on user profile
bg-BG: Персонализирайте надписа на групите с разрешения в профила на потребителя

en: Customize Permissions screen title for Groups
bg-BG: Персонализирайте заглавието на екрана за разрешения за Групи

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
bg-BG: Персонализирайте външния вид на съобщението на тизера, показвано на блокирани потребители.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
bg-BG: Персонализирайте съобщението за уведомление за вход, показвано на потребители, които не са влезли, когато използват типа "Извадка".

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
bg-BG: Персонализирайте съобщението за уведомление за вход, показвано на потребители, които не са влезли, когато използват типа "Първи X символа".

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
bg-BG: Персонализирайте съобщението, показвано на потребителите, които са блокирани от разглеждането на пълното съдържание, когато използват типа "Прочетете повече".

en: Database Maintenance
bg-BG: Поддръжка на база данни

en: Decide which status to use for new posts
bg-BG: Решете какъв статус да използвате за новите публикации

en: Default
bg-BG: По подразбиране

en: Default All
bg-BG: По подразбиране Всички

en: Defined Constant
bg-BG: Определена константа

en: Delay membership start date
bg-BG: Забавете датата на начало на членството

en: Delete
bg-BG: Изтриване

en: Delete Custom Groups.
bg-BG: Изтрийте потребителски групи.

en: Delete Permission Groups.
bg-BG: Изтрийте групи разрешения.

en: Delete settings on plugin deletion
bg-BG: Изтрий настройките при изтриване на плъгин

en: Description
bg-BG: Описание

en: Description:
bg-BG: Описание:

en: Detailed Feature Grid
bg-BG: Подробна таблица с функции

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
bg-BG: Подробна документация също е налична на уебсайта на плъгина.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
bg-BG: Открийте динамично картографирани роли на WP

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
bg-BG: Открийте потребителските роли, които се добавят динамично, но не се съхраняват в базата данни на WP. Може да е полезно за сайтове, които синхронизират с Active Directory или други външни системи за регистрация на потребители.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
bg-BG: Определя настройката по подразбиране на Права > Настройки > Редактиране > Автоматично задаване на подразбиращи се термини

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
bg-BG: Определя стойността по подразбиране на Права > Настройки > Редактиране > Автоматично задаване на подразбираща се категория

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
bg-BG: Само за разработка (на предния край не заменяйте клаузата 'post_status = 'publish'' с филтриран еквивалент)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
bg-BG: Само за разработка (потиска клаузата post_status = 'publish' за непремахнати типове публикации с анонимен потребител)

en: Direct Assignment
bg-BG: Директно назначение

en: Direct-Assigned
bg-BG: Директно зададени

en: Direct-assigned
bg-BG: Директно зададени

en: Directly control specific files
bg-BG: Директно контролирайте конкретни файлове

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
bg-BG: Деактивирайте филтрирането на разрешения за потребители, които не са влезли в системата.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
bg-BG: Деактивиране на автоматичното определяне на това колко нива на дървото на страниците да бъдат видими по подразбиране. Вместо това, използвайте зададена стойност.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
bg-BG: Деактивирайте филтрирането на предния край за всички потребители (подлежи на ограничение от PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
bg-BG: Деактивирайте филтрирането на предния край, ако регистрираният потребител е администратор на съдържание (обикновено филтър, за да се принуди включването на четими частни публикации в списъка get_pages(), брой публикации и т.н.

en: Disabled Type
bg-BG: Деактивиран тип

en: Dismiss
bg-BG: Отхвърли

en: Display Administrative Hints
bg-BG: Показване на административни подсказки

en: Display Module Hints
bg-BG: Показване на подсказки за модули

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
bg-BG: Показване на персонализиран стълбец на екрана за редактиране на публикации за всички свързани таксономии, които са активирани за филтриране на разрешения.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
bg-BG: Показване на персонализиран提示 за Разрешения > Потребителски групи

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
bg-BG: Показвайте падащо меню за роли до полето за търсене на потребители, за да стесните резултатите.

en: Display all advanced settings
bg-BG: Покажи всички разширени настройки

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
bg-BG: Показвайте всички операции с разрешения в един метабокс с раздели (модерен интерфейс). Когато е деактивирано, всяка операция има отделен метабокс (наследен интерфейс).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
bg-BG: Показвайте описателни надписи за функции, налични в липсващи или деактивирани модули.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
bg-BG: Показвайте описателни надписи на екрани за разрешения.

en: Display for readable non-private posts:
bg-BG: Показване на четими непублични публикации:

en: Display for readable private posts:
bg-BG: Показване на четими частни публикации:

en: Display links if user doesn't have access
bg-BG: Показване на линкове, ако потребителят няма достъп

en: Display mode for readable non-private posts
bg-BG: Режим на показване за четими публични публикации

en: Display mode for readable private posts
bg-BG: Режим на показване за четими частни публикации

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
bg-BG: Показаните разрешения са тези, които са зададени за типа "%1$s". Можете също така %2$sда зададете универсални %3$s разрешения, които важат за всички свързани типове публикации%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
bg-BG: Показаните разрешения са тези, които са зададени за типа "%1$s".%2$s Можете също така %3$sда зададете универсални %4$s разрешения, които важат за всички свързани типове публикации%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
bg-BG: Не променяйте списъка в Медийната библиотека, предоставен от WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
bg-BG: Не автоматично задавайте категория (освен стандартната подразбираща се категория, ако потребителят има разрешение)

en: Do not auto-assign a post tag
bg-BG: Не автоматично задавайте етикет на публикация

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
bg-BG: Не автоматично задавайте термин, ако потребителят има разрешение за повече от един термин в таксономията

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
bg-BG: Не автоматично задавайте термин от тази таксономия

en: Documentation
bg-BG: Документация

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
bg-BG: Не добавяйте меню за разрешения. Вместо това добавете елементи от менюто в менюто Потребители и Настройки.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
bg-BG: Не позволявайте на не-администратори да виждат неприкрепените качвания на други потребители, независимо от настройките за разрешения. Неприкрепените качвания на самите тях остават достъпни, освен ако опцията 'own_attachments_always_editable' не е зададена на false

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
bg-BG: Не прилагайте CSS, за да скриете празни навигационни менюта

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
bg-BG: Не прилагайте съдържание Teaser на резултатите от get_pages() (оставете нечетимите публикации скрити)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
bg-BG: Не присвоявайте или прилагайте специфични разрешения за типа 'медии'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
bg-BG: Не присвоявайте или прилагайте специфични разрешения за типа 'страница'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
bg-BG: Не присвоявайте или прилагайте специфични разрешения за типа 'публикация'

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
bg-BG: Не присвоявайте или прилагайте специфични разрешения за определения потребителски тип публикация

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
bg-BG: Не присъждайте подразбираща се способност 'manage_nav_menus' на потребители, които имат 'edit_theme_options' или 'switch_themes' способност

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
bg-BG: Не определяйте статус 'Одобрен', дори ако функцията за контрол на статус е активна

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
bg-BG: Не филтрирайте показването на коментари или модерацията в wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
bg-BG: Не филтрирайте броя на термините в извикването на get_terms()

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
bg-BG: Не включвайте четими частни страници в джаджата Pages или в резултатите от wp_list_pages() / get_pages()

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
bg-BG: Не изисквайте допълнителни възможности за управление на настройките на менюто на навигация (обикновено изискват 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' или 'publish_pages')

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
bg-BG: Не променяйте индексите на администраторското меню, за да позиционирате менюто за разрешения под Потребители

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
bg-BG: Активиран дублиран модул %1$s (%2$s в папка %3$s).

en: E-Commerce
bg-BG: Електронна търговия

en: ERROR
bg-BG: ГРЕШКА

en: Edit
bg-BG: Редактиране

en: Edit %s
bg-BG: Редактиране на %s

en: Edit Files
bg-BG: Редактиране на файлове

en: Edit Permissions
bg-BG: Редактиране на разрешенията

en: Edit Permissions (%s)
bg-BG: Редактиране на разрешения (%s)

en: Edit Role Usage
bg-BG: Редактиране на използването на роля

en: Edit Tag for All Post Types
bg-BG: Редактиране на етикет за всички типове публикации

en: Edit Tag for Posts
bg-BG: Редактиране на етикет за публикации

en: Edit User
bg-BG: Редактиране на потребител

en: Edit User Permissions
bg-BG: Редактиране на разрешенията на потребителя

en: Edit other users' files if attached to an editable post
bg-BG: Редактиране на файловете на други потребители, ако са прикрепени към редактиран пост

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
bg-BG: Редактирайте собствените си файлове, дори ако те станат прикрепени към неподлежаща на редакция публикация.

en: Edit role capabilities directly
bg-BG: Редактиране на способностите на ролята директно

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
bg-BG: Редактирайте името и описанието на съществуващите групи разрешения.

en: Edit this user's group membership
bg-BG: Редактирайте членството на този потребител в групата

en: Editing
bg-BG: Редактиране

en: Editing Permissions
bg-BG: Разрешения за редактиране

en: Editing can't be granted to non-users.
bg-BG: Редактирането не може да бъде предоставено на непотребители.

en: Editor Options
bg-BG: Опции на редактора

en: Editors
bg-BG: Редактори

en: Elementor editor integration
bg-BG: Интеграция на редактора на Elementor

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
bg-BG: Премахнете допълнителните заявки за филтриране при актуализация на менюто на навигация, дори за не-администратори

en: Email
bg-BG: Имейл

en: Email:
bg-BG: Имейл:

en: Enable
bg-BG: Активиране

en: Enable Circles
bg-BG: Активиране на кръгове

en: Enable metabox on %s editing screen
bg-BG: Активирайте метабокс на екрана за редактиране на %s

en: Enable on Permissions screen
bg-BG: Активирайте на екрана за разрешения

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
bg-BG: Позволете на участниците в публикации или авторите с pp_set_edit_permissions способност да задават права за редактиране на публикации, написани от други

en: Enabled
bg-BG: Активирано

en: Enabled:
bg-BG: Активирани:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
bg-BG: Задължителни различни изисквания за редактиране и изтриване на медия

en: Event post permissions
bg-BG: Разрешения за публикации на събития

en: Event taxonomy controls
bg-BG: Контроли на таксономията на събития

en: Events
bg-BG: Събития

en: Everyone
bg-BG: Всеки

en: Excerpt Only
bg-BG: Само откъс

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
bg-BG: Изключете ограничените публикации от XML картите на сайта, за да поддържате правилна SEO индексация.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
bg-BG: Разширете достъпа, за да позволите определени елементи, независимо от възможностите или ограниченията на ролята.

en: Extra Roles
bg-BG: Допълнителни роли

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
bg-BG: Допълнителни роли %1$s(за този потребител)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
bg-BG: Допълнителни Роли %1$s(от основната роля или %2$sgroup membership%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
bg-BG: Допълнителни роли %1$s(от основната роля или членство в група)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
bg-BG: Налична е присвояване на допълнителни роли за метагрупи {All} и {Anonymous}

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
bg-BG: Допълнителните роли причиняват "_posts" възможности в Ролята на шаблона (Автор, Редактор и т.н.) да бъдат присвоени за избрания тип публикация. Активирайте тази настройка, за да включите и всички други възможности в Ролята на шаблона.

en: Extra Roles on User Profile
bg-BG: Допълнителни роли на профила на потребителя

en: Feature Moved
bg-BG: Функцията е преместена

en: Featured Image:
bg-BG: Избрано изображение:

en: Features
bg-BG: Функции

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
bg-BG: Текст за заместване на фийд (използвайте %permalink% за URL на публикацията)

en: Feed Replacement Text:
bg-BG: Текст за замяна на фийд:

en: Fewest Users
bg-BG: Най-малко потребители

en: Fields
bg-BG: Полета

en: File Access
bg-BG: Достъп до файл

en: File Access key with on-demand regeneration
bg-BG: Ключ за достъп до файлове с възможност за генериране при поискване

en: Filter Menu Items
bg-BG: Филтрирай елементите в менюто

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
bg-BG: Приоритет на филтъра за филтъра 'get_pages' (по подразбиране: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
bg-BG: Филтрирайте резултатите от търсенето на базата на разрешенията за изглед за сигурно откриване на съдържание.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
bg-BG: Филтрира директния достъп до файлове, въз основа на достъпа на потребителя до публикации, към които е прикрепен файл. Не се изисква допълнителна конфигурация. Създава/модифицира файла .htaccess в папката с качвания (и в основната папка за multisite).

en: Find Users by %s
bg-BG: Намери потребители по %s

en: First Name
bg-BG: Име

en: Font Size (px):
bg-BG: Размер на шрифта (px):

en: For Statuses
bg-BG: За статуси

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
bg-BG: За съвместимост с Teaser, предотвратете добавянето на аргумента pp_permissions към пренасочванията

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
bg-BG: За съвместимост с Teaser, посочете аргумент за пренасочване, който да се използва вместо redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
bg-BG: За съвместимост с Teaser, посочете допълнителен аргумент за пренасочване, различен от redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
bg-BG: За допълнителни полета, дефинирайте константа PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
bg-BG: За наследствени навигационни менюта, скрийте празния div на навигационното меню

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
bg-BG: За не-администратори, новите елементи на навигационното меню по подразбиране са дете на първия редактируем елемент

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
bg-BG: За производителност, променете запитването в базата данни на get_pages() да връща само подмножество от полета, без post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
bg-BG: За специализирани разрешения за библиотека с медии, активирайте функцията за разрешения за редактиране.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
bg-BG: Принудително откриване на роли на потребители в WP, които се добавят динамично, но не се съхраняват в базата данни на WP.

en: Forum access controls
bg-BG: Контрол на достъпа до форума

en: Forum-specific permissions
bg-BG: Права, специфични за форуми

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
bg-BG: Права, специфични за форуми, за bbPress с детайлен контрол върху достъпа и участието във форума.

en: Front End
bg-BG: Преден край

en: Front-end visibility restrictions
bg-BG: Ограничения на видимостта на предния край

en: Full Content
bg-BG: Цялото съдържание

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
bg-BG: Пълен достъп за редактиране на всички типове публикации. Също така дава възможност за редактиране на правата за потребителските роли.

en: Further details for your installation:
bg-BG: Допълнителни детайли за вашата инсталация:

en: General
bg-BG: Общо

en: Generate posts for user roles that you select
bg-BG: Генерирайте публикации за потребителски роли, които изберете

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
bg-BG: Получете разширени функции за интеграция с Nginx, FTP и др.

en: Go Pro for time-limited group membership
bg-BG: Преминете на Pro за членство в група с ограничен срок

en: Go to %s
bg-BG: Отидете на %s

en: Group
bg-BG: Група

en: Group Members
bg-BG: Членове на групата

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
bg-BG: Ограниченията за групи не са налични поради дефиниция на константа

en: Group created.
bg-BG: Групата е създадена.

en: Group membership grants access to content of your choice
bg-BG: Членството в група предоставя достъп до съдържание по ваш избор

en: Group restrictions are not recommended.
bg-BG: Ограничения за групи не се препоръчват.

en: Group updated.
bg-BG: Групата е обновена.

en: Group-based content permissions
bg-BG: Разрешения за съдържание на базата на групи

en: Groups
bg-BG: Групи

en: HTML Element IDs:
bg-BG: Идентификатори на HTML елементи:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
bg-BG: HTTP статус код за изпращане, когато достъпът до файлове е блокиран

en: Has Extra Roles
bg-BG: Има допълнителни роли

en: Has Permissions
bg-BG: Има разрешения

en: Has Permissions Set Directly
bg-BG: Има разрешения, зададени директно

en: Has Specific Permissions
bg-BG: Има специфични разрешения

en: Hidden Content Teaser
bg-BG: Анонс на скрито съдържание

en: Hide
bg-BG: Скрий

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
bg-BG: Скрийте представеното изображение, когато е приложен анонс

en: Hide Groups
bg-BG: Скрий Групи

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
bg-BG: Скриване на частни публикации, ако потребителят няма достъп

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
bg-BG: Скрий автоматично зададените права за Sub-%s

en: Hide featured image when teaser is applied
bg-BG: Скриване на избрано изображение, когато е приложена анотация

en: Hide for Custom Visibility
bg-BG: Скриване за персонализирана видимост

en: Hide links if user doesn't have access
bg-BG: Скриване на линкове, ако потребителят няма достъп

en: Hierarchical content controls
bg-BG: Йерархични контроли на съдържанието

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
bg-BG: Ако настройката за автоматично задаване на термин е активирана, приложете я дори ако потребителят няма ограничения за задаване на термини

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
bg-BG: Ако е отметнато, страниците, блокирани от групите "Всички" или "Влезли", все още ще бъдат изброени на администраторите.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
bg-BG: Ако е деактивирано, ръчно "блокирани" публикации могат да бъдат отключени чрез разрешения за конкретна категория/термин.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
bg-BG: Ако е активирано, съответните възможности за редактиране и изтриване на медии трябва да бъдат добавени към съществуващите роли.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
bg-BG: Ако е активирано, потребителите не могат да създават нови тагове за публикация, освен ако нямат правомощието edit_tags. Можете да управлявате това с Capabilities > Capabilities > Taxonomies за всяка роля.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
bg-BG: Ако е активирано, потребителите не могат да създават нови тагове за публикация, освен ако нямат правомощието edit_tags. Можете да управлявате това с редактор на роли в WordPress, като PublishPress Capabilities.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
bg-BG: Ако редактирането на групи е разрешено, можете също така да модифицирате членството в групата.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
bg-BG: Ако една от подразбиращите се роли бъде изтрита от WP базата данни, тя ще остане налична като роля на шаблон с подразбиращи се WP възможности (но може да бъде деактивирана тук).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
bg-BG: Ако разрешенията за разпространение са зададени на клон на страница, заменете всякакви изрично зададени разрешения в подстраниците

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
bg-BG: Ако някои страници са потискани от резултатите на get_pages(), променете съответстващите стойности на post_parent на децата на видим предшественик

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
bg-BG: Ако някои термини са потискани от резултатите на get_terms(), променете съответстващите родителски стойности на децата на видим предшественик

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
bg-BG: Ако потребителят е блокиран да чете публикации в категория, блокирайте достъпа и до страницата с архив на категорията.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
bg-BG: Ако тази настройка е деактивирана, можете да активирате роля, като ѝ дадете възможности: list_others_posts, list_others_published_pages и т.н.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
bg-BG: Ако потребителят не може обикновено да запазва страници на високо ниво, но страницата, която редактира, вече е там, разрешете ѝ да остане на високо ниво, дори ако все още не е публикувана

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
bg-BG: Ако потребителят има възможности за управление на навигационното меню, но не може да 'редактира_опции_на_темата', премахнете линка от менюто за външен вид на wp-admin, вместо да го свързвате с nav-menus

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
bg-BG: Ако ви харесва %s, моля, оставете ни оценка %s. Благодаря ви!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
bg-BG: Ако имате нужда от помощ или имате ново искане за функция, уведомете ни.

en: Inactive
bg-BG: Неактивен

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
bg-BG: Включете планираните публикации в запитването за публикации, ако потребителят може да ги редактира

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
bg-BG: Вмъкнете форма за вход, използвайки %s[login_form]%s шорткод.

en: Installation History
bg-BG: История на инсталацията

en: Integration Active
bg-BG: Интеграцията е активна

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
bg-BG: Интеграция с ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML и други плъгини; подобрена поддръжка на Multisite.

en: Integration with permission groups
bg-BG: Интеграция с групи за разрешения

en: Integrations
bg-BG: Интеграции

en: Invalid group ID.
bg-BG: Невалиден групов ID.

en: Invalid user ID.
bg-BG: Невалиден потребителски ID.

en: Knowledge Base
bg-BG: База знания

en: Language-specific content access
bg-BG: Достъп до съдържание по езикови спецификации

en: Last Name
bg-BG: Фамилия

en: Learn More
bg-BG: Научете повече

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
bg-BG: Оставете Медийната библиотека с нормални критерии за достъп, основани на възможностите на ролята на потребителя

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
bg-BG: Оставете термините без четими публикации в менюта за навигация на WP

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
bg-BG: Оставете нечетими публикации в менюта за навигация на WP

en: Left
bg-BG: Ляво

en: Legacy
bg-BG: Наследство

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
bg-BG: Съвместимост с наследство: филтрите за термини на фронтенда не се прилагат на някои сайтове.

en: License
bg-BG: Лиценз

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
bg-BG: Ограничете достъпа въз основа на авторството на публикации и членство в групи за по-подробен контрол на разрешенията.

en: Limit attachment access by post permissions
bg-BG: Ограничете достъпа до прикачени файлове по разрешения за публикации

en: Limit front-end category / term filtering
bg-BG: Ограничете филтрирането на категории / термини на предния край

en: Limit to
bg-BG: Ограничаване до

en: Limit to:
bg-BG: Ограничение до:

en: Limited Editing Elements
bg-BG: Ограничени елементи за редактиране

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
bg-BG: Функцията за ограничено редактиране на елементи е преместена в <a href="%s">Възможности > Функции на редактора</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
bg-BG: Функцията за ограничено редактиране на елементи изисква <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> плъгин.

en: Limited User Editors can assign their own role
bg-BG: Ограничените редактори на потребители могат да задават собствената си роля

en: List Files
bg-BG: Списък файлове

en: List and Single view
bg-BG: Списък и единичен изглед

en: List other user's uneditable posts
bg-BG: Списък с непредлагаеми публикации на друг потребител

en: List other users' files if attached to a editable post
bg-BG: Списък с файлове на други потребители, ако са прикачени към редактирана публикация

en: List other users' files if attached to a viewable post
bg-BG: Изброяване на файловете на други потребители, ако са прикрепени към видим пост

en: List other users' unattached files by default
bg-BG: По подразбиране да се изброяват файловете на други потребители, които не са прикрепени

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
bg-BG: Изброените разрешения са тези, които са зададени за типа "%1$s". Можете също така %2$sда зададете универсални %3$s разрешения, които важат за всички свързани типове публикации%4$s.

en: Live Preview
bg-BG: Живо прегледане

en: Lock custom menu items
bg-BG: Заключете персонализираните менюта

en: Logged In
bg-BG: Влезли

en: Logged In Users
bg-BG: Влезли потребители

en: Logged in Users:
bg-BG: Влезли потребители:

en: Login Notice Message
bg-BG: Съобщение за уведомление при вход

en: Login State
bg-BG: Състояние на вход

en: Make Unattached Files Private
bg-BG: Направете несвързаните файлове частни

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
bg-BG: Нека функцията за търсене в метабокса за избор на публикации да се отнася към съдържанието на публикацията

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
bg-BG: Нека функцията за търсене в метабокса за избор на публикации да се отнася към откъса на публикацията

en: Make unattached files private
bg-BG: Направете неприкачените файлове частни

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
bg-BG: Управлявайте настройките на плъгина PublishPress Permissions.

en: Manage members in Custom Groups.
bg-BG: Управлявайте членовете в потребителските групи.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
bg-BG: Управлявайте разрешенията на друг потребител. Също така предоставя възможности за всички типове публикации и статуси.

en: Management
bg-BG: Управление

en: Max
bg-BG: Макс

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
bg-BG: Максимален брой парентни публикации / термини, които да се показват едновременно (на страница)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
bg-BG: Максимален брой непарентни публикации / термини, които да се показват едновременно (на страница)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
bg-BG: Максимален брой специфични разрешения за вмъкване в една заявка към базата данни (по подразбиране 1000)

en: Media File Protection
bg-BG: Защита на медийните файлове

en: Media Library
bg-BG: Медийна библиотека

en: Member since:
bg-BG: Член от:

en: Membership
bg-BG: Членство

en: Membership Notifications
bg-BG: Уведомления за членство

en: Message for Blocked Users
bg-BG: Съобщение за блокирани потребители

en: Metabox disabled
bg-BG: Метабоксът е деактивиран

en: Metabox enabled
bg-BG: Метабоксът е активиран

en: Mirror to %s
bg-BG: Отразяване на %s

en: Mirror to %s %s
bg-BG: Отразяване на %s %s

en: Miscellaneous
bg-BG: Разни

en: Modify permissions for these Post Types:
bg-BG: Промяна на разрешенията за тези типове публикации:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
bg-BG: Промяна на разрешенията за тези таксономии:

en: Modify viewing or editing access
bg-BG: Промяна на достъпа за преглед или редактиране

en: Most Users
bg-BG: Най-много потребители

en: Multilang
bg-BG: Многоезичен

en: Multilingual
bg-BG: Многоезичен

en: Multilingual permission management
bg-BG: Управление на разрешенията за многоезичност

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
bg-BG: Многоезична поддръжка с синхронизация на разрешенията между преводите на съдържанието.

en: Name
bg-BG: Име

en: Name (A-Z)
bg-BG: Име (А-Я)

en: Name (Z-A)
bg-BG: Име (Я-А)

en: Name:
bg-BG: Име:

en: Nav Menu (Block)
bg-BG: Навигационно меню (Блок)

en: Nav Menu (Legacy)
bg-BG: Навигационно меню (стара версия)

en: Nav Menu Editing
bg-BG: Редактиране на навигационното меню

en: Nav Menus (Block)
bg-BG: Навигационни менюта (Блок)

en: Nav Menus (Legacy)
bg-BG: Навигационни менюта (Наследство)

en: Navigation Menus:
bg-BG: Навигационни менюта:

en: Need Permissions Support?
bg-BG: Нужна ли е поддръжка за разрешения?

en: Nested Pages
bg-BG: Наследени страници

en: Network-Wide Settings
bg-BG: Настройки на мрежово ниво

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
bg-BG: Никога не променяйте стойността на родителя в набора от резултати на get_terms(), дори ако някои термини са потискани

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
bg-BG: Никога не променяйте стойността на post_parent в набора от резултати на get_pages(), дори ако някои страници са потискани

en: New Revision
bg-BG: Нова ревизия

en: New group created.
bg-BG: Нова група създадена.

en: Nginx integration support
bg-BG: Поддръжка за интеграция с Nginx

en: Nickname
bg-BG: Псевдоним

en: No Action selected!
bg-BG: Няма избрано действие!

en: No Custom Group
bg-BG: Няма персонализирана група

en: No Qualification selected!
bg-BG: Няма избрана квалификация!

en: No Teaser
bg-BG: Няма анонс

en: No items selected!
bg-BG: Няма избрани елементи!

en: No matching groups were found.
bg-BG: Не бяха намерени съвпадащи групи.

en: No matching roles were found.
bg-BG: Не бяха намерени съвпадащи роли.

en: No redirect
bg-BG: Без пренасочване

en: No results found.
bg-BG: Не са намерени резултати.

en: No role exceptions set
bg-BG: Не са зададени изключения за роля

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
bg-BG: Няма специфични разрешения за потребители. Използвайте полето за търсене, за да добавите потребители.

en: No statuses selected!
bg-BG: Няма избрани статуси!

en: No teaser will be applied
bg-BG: Няма да се прилага анотация

en: No user/group specified.
bg-BG: Не е посочен потребител/група.

en: No users selected
bg-BG: Не са избрани потребители

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
bg-BG: Неадминистраторите могат да задават разрешения за редактиране за своите редактиращи публикации

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
bg-BG: Неадминистраторите могат да задават разрешения за четене за своите редактиращи публикации

en: None. All %ss will be hidden by default.
bg-BG: Няма. Всички %ss ще бъдат скрити по подразбиране.

en: Not Logged In
bg-BG: Не влезли

en: Not Logged In Users
bg-BG: Потребители, които не са влезли

en: Not Logged In:
bg-BG: Не влязъл в системата:

en: Note:
bg-BG: Забележка:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
bg-BG: Забележка: Групите на BuddyPress и други външно дефинирани групи не са изброени тук, дори ако променят разрешенията

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
bg-BG: Забележка: Групите и ролите винаги се показват на екрана за редактиране на потребители.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
bg-BG: Забележка: Групите са по-гъвкава алтернатива на потребителските роли. Можете да създавате групи от потребители и да им давате или отказвате достъп до области на вашия сайт.

en: Notes
bg-BG: Бележки

en: Notes regarding Pattern Roles
bg-BG: Бележки относно ролите на шаблон

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
bg-BG: В списъка с потребители, групите с разрешения в персонализираната колона са връзки за филтриране на списъка вместо връзки за редактиране на групи

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
bg-BG: На екрана с страници, удовлетворете липсваща способност edit_private_pages, като изброите неподлежащите на редакция частни страници.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
bg-BG: На екрана с публикации, удовлетворете липсваща способност edit_others_posts, като изброите неподлежащите на редакция публикации на други потребители.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
bg-BG: На екрана с публикации, удовлетворете липсваща способност edit_posts, като изброите неподлежащи на редакция чернови.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
bg-BG: На предния край на сайта, показвайте текст на тийзър за нечетими публикации вместо да ги скривате.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
bg-BG: На предния край на сайта, заменете нечетивното съдържание с текст за запълване. Може да бъде активирано за всеки тип публикация. Предоставени са персонализирани филтри, но не е необходимо програмиране за основна употреба.

en: Only one group is selectable on Add User screen
bg-BG: Само една група е избираема на екрана Добавяне на потребител

en: Only one group is selectable on Edit User screen
bg-BG: Само една група е избираема на екрана Редактиране на потребител

en: Operation
bg-BG: Операция

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
bg-BG: Оптимизирайте сайта си с разширени контроли за поверителност и производителност

en: Options
bg-BG: Опции

en: Order Page Parent dropdown by Title
bg-BG: Подредете родителския dropdown на страницата по заглавие

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
bg-BG: Други приставки (или деактивиране на PublishPress Permissions) могат да попречат на правилното прилагане на правата за подстраници при създаването на нова подстраница.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
bg-BG: Другите потребители няма да могат да публикуват нови основни страници (Родител = "Главна страница"), или да преместят публикувана страница от "Главна страница" на различен родител.

en: PHP Version: %s
bg-BG: PHP версия: %s

en: Padding (px):
bg-BG: Отстъп (px):

en: Page Approved
bg-BG: Страницата е одобрена

en: Page Authors, Editors and Administrators
bg-BG: Автори, редактори и администратори на страницата

en: Page Editors and Administrators
bg-BG: Редактори и администратори на страницата

en: Page Parent selection for editable pages only
bg-BG: Избор на родителска страница само за редактируеми страници

en: Page Structure
bg-BG: Структура на страницата

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
bg-BG: Страниците и персонализираните типове публикации са налични в %sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
bg-BG: Страниците могат да бъдат зададени или премахнати от основно ниво чрез:

en: Pattern ID:
bg-BG: ID на шаблона:

en: Pattern Role
bg-BG: Роля на шаблон

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
bg-BG: Шаблонните роли преобразуват възможностите на 'публикация' в съответната специфична за типа възможност. В нормална инсталация на WP, това е най-лесното решение.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
bg-BG: Представяне: Не филтрирай броя на категориите / етикетите

en: Permission Group
bg-BG: Група разрешения

en: Permission Groups
bg-BG: Групи с разрешения

en: Permission Groups on User Profile
bg-BG: Групи с разрешения на профила на потребителя

en: Permission already selected!
bg-BG: Правото вече е избрано!

en: Permission synchronization across translations
bg-BG: Синхронизация на разрешенията между преводите

en: Permission-aware XML sitemaps
bg-BG: XML карти на сайта с осведомяване за разрешенията

en: Permission-aware indexing
bg-BG: Индексиране с осъзнаване на разрешения

en: Permission-aware nested view
bg-BG: Вложен изглед с осъзнаване на разрешения

en: Permission-aware search results
bg-BG: Резултати от търсенето с осъзнаване на разрешения

en: Permission-aware tree view
bg-BG: Дървовиден изглед с осъзнаване на разрешенията

en: Permissions
bg-BG: Разрешения

en: Permissions & Access
bg-BG: Права & Достъп

en: Permissions Capabilities
bg-BG: Способности за разрешения

en: Permissions Documentation
bg-BG: Документация за разрешения

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
bg-BG: Permissions Pro преди е бил активен. Сега използвате безплатната версия, с по-малко функции.

en: Permissions Settings
bg-BG: Настройки на разрешенията

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
bg-BG: Правата са конвертирани. Презаредете формуляра, за да видите ново запазените права.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
bg-BG: Правата са отразени. Презаредете формуляра, за да видите ново запазените права.

en: Permissions screen disabled
bg-BG: Екранът за разрешения е деактивиран

en: Permissions screen enabled
bg-BG: Екранът за разрешения е активиран

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
bg-BG: Настройката за права 'Страници могат да бъдат зададени или премахнати от Високо ниво от' важи само за тип 'страница'

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
bg-BG: Права за активиране на достъп не са налични поради дефиниция на константа

en: Permissions&hellip;
bg-BG: Разрешения&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
bg-BG: Разрешения: %1$s %2$s в това %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
bg-BG: Разрешения: %1$s всичко съдържание в това %2$s за всички типове публикации

en: Permissions: %1$s in %2$s
bg-BG: Разрешения: %1$s в %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
bg-BG: Разрешения: %1$s това %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
bg-BG: Разрешения: %1$s този %2$s за всички типове публикации

en: Permissions: %s
bg-BG: Разрешения: %s

en: Permissions: %s this %s
bg-BG: Разрешения: %s този %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
bg-BG: Разрешения: Присвоете термини на този %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
bg-BG: Разрешения: Присвойте това %2$s за всички типове публикации

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
bg-BG: Разрешения: Присвойте това %2$s на %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
bg-BG: Разрешения: Изберете този %1$s като родител за всички типове публикации

en: Permissions: Select this %s as Parent
bg-BG: Разрешения: Изберете този %s като родител

en: Please enter a group name.
bg-BG: Моля, въведете име на група.

en: Please select a bulk action first.
bg-BG: Моля, първо изберете групово действие.

en: Please select at least one item.
bg-BG: Моля, изберете поне един елемент.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
bg-BG: Моля, обновете PublishPress Authors до версия 3.8.0 или по-нова за интеграция на разрешения.

en: Post Approved
bg-BG: Публикацията е одобрена

en: Post Capabilities
bg-BG: Публикации с възможности

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
bg-BG: Полета за мета данни на публикации, които да се копират при използване на падащото меню 'Добави страница на автор' на екрана с потребители

en: Post Statuses for Editorial Workflow
bg-BG: Статуси на публикации за редакционен работен процес

en: Post Type
bg-BG: Тип публикация

en: Post Types
bg-BG: Типове публикации

en: Post Visibility Statuses
bg-BG: Статуси на видимост на публикации

en: Post-specific Permissions take priority
bg-BG: Специфичните разрешения за публикации имат предимство

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
bg-BG: Разрешения, специфични за публикации и категории, за създаване и редактиране.

en: Posts / Pages Listing
bg-BG: Списък с публикации / страници

en: Posts Teaser
bg-BG: Предварителен преглед на публикации

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
bg-BG: Предотвратяване на създаването или редактирането на персонализирани елементи за неадминистратори, които нямат способността edit_theme_options.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
bg-BG: Превенция на редактиране на файлове, ако са прикрепени към нередактиран пост

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
bg-BG: Предотвратете не-администраторите да добавят нови елементи на навигационното меню на високо ниво (добавяйте под съществуващите редактируеми елементи вместо това)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
bg-BG: Предотвратяване на неадминистратори с разрешения за редактиране на потребители да редактират потребител на по-високо ниво или да назначават роля, по-висока от тяхната собствена.

en: Primary Role:
bg-BG: Основна роля:

en: Privacy & Performance
bg-BG: Поверителност и производителност

en: Private Posts:
bg-BG: Частни публикации:

en: Pro Feature
bg-BG: Професионална функция

en: Process externally uploaded files
bg-BG: Обработвайте файлове, качени извънредно

en: Produce posts for users when they register
bg-BG: Произвеждайте публикации за потребители, когато се регистрират

en: Product category controls
bg-BG: Контроли за категориите на продуктите

en: Product permissions
bg-BG: Разрешения за продукти

en: Promo file not found.
bg-BG: Промоционалният файл не е намерен.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
bg-BG: Версия на PublishPress Permissions: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
bg-BG: PublishPress Permissions позволява да разрешите или откажете достъп до публикации, страници, категории, тагове и още.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
bg-BG: PublishPress Permissions изисква указания. Моля, отидете на %1$sРазрешения > Настройки%2$s и посочете кои типове публикации и таксономии трябва да бъдат филтрирани.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
bg-BG: PublishPress Permissions няма да прилага никакви допълнителни роли или разрешения за ограничаване или разширяване на достъпа до преглед или редактиране.

en: PublishPress Statuses
bg-BG: Статуси на PublishPress

en: Publishing
bg-BG: Публикуване

en: Purchase
bg-BG: Закупете

en: Qualification
bg-BG: Квалификация

en: Quick edit integration
bg-BG: Интеграция за бързо редактиране

en: Read More
bg-BG: Прочетете още

en: Read More Notice
bg-BG: Уведомление за "Прочетете още"

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
bg-BG: Линкове "Прочетете повече", откъси и пренасочвания са налични в %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
bg-BG: Готови ли сте автоматично да генерирате публикации за вашите потребители?

en: Ready to enhance your membership features?
bg-BG: Готови ли сте да подобрите функциите на вашето членство?

en: Ready to secure your files?
bg-BG: Готови ли сте да защитите файловете си?

en: Redirect
bg-BG: Пренасочване

en: Redirect Settings
bg-BG: Настройки за пренасочване

en: Redirect functionality is available in PRO
bg-BG: Функционалността за пренасочване е налична в PRO

en: Redirect to WordPress login
bg-BG: Пренасочване към входа на WordPress

en: Redirect to a custom post
bg-BG: Пренасочване към персонализирана публикация

en: Redirect to another post
bg-BG: Пренасочване към друг пост

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
bg-BG: Пренасочете потребителите към друга страница, когато се опитват да достъпят ограничено съдържание

en: Redirection
bg-BG: Пренасочване

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
bg-BG: Намалете разходите за запитване на страници (в get_pages() и wp-admin) чрез задаване на полета на предварително определен списък, който не включва post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
bg-BG: Намалете разходите за запитване на медии в wp-admin, като зададете полета на предварително определен списък, който не включва post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
bg-BG: Намалете разходите за запитване на публикации в wp-admin, като зададете полета на предварително определен списък, който не включва post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
bg-BG: Намалете натоварването на wp-admin заявката за указан тип персонализирана публикация, като по подразбиране полетата са зададени на списък, който не включва post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
bg-BG: Независимо от тази настройка, също е необходима способността pp_set_edit_permissions.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
bg-BG: Независимо от тази настройка, също е необходима способността pp_set_view_permissions.

en: Regulate access to Category archive pages
bg-BG: Регулирай достъпа до архивни страници на категории

en: Reload form for further changes to this permission
bg-BG: Презаредете формуляра за допълнителни промени на това право

en: Reload form for further changes to this role
bg-BG: Презаредете формуляра за допълнителни промени на тази роля

en: Remove
bg-BG: Премахни

en: Remove Selected
bg-BG: Премахнете избраните

en: Remove custom permissions for user
bg-BG: Премахване на персонализирани права за потребителя

en: Remove selected users from Permission Group
bg-BG: Премахнете избраните потребители от групата с разрешения

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
bg-BG: Премахнете префиксите "Private:" и "Protected" от заглавията на публикации и страници.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
bg-BG: Да премахнем персонализираните права за "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
bg-BG: Премахнете нечетливите елементи от менюто. Ако възникнат проблеми с рендирането на менюто с плъгин на трета страна, деактивирайте тази настройка.

en: Replace Post Content With:
bg-BG: Заменете съдържанието на публикацията с:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
bg-BG: Напълно заменете съдържанието на публикацията с персонализирано съдържание за потребители, които нямат достъп.

en: Request
bg-BG: Заявка

en: Request Support
bg-BG: Искане за поддръжка

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
bg-BG: Ограничете достъпа, като блокирате определени елементи, освен ако също не е съхранена изключение с "Активирано".

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
bg-BG: Ограничете достъпа, като ограничите възможностите на ролята да важат само за определени елементи. Потребителите все още трябва да имат възможности в основната си роля или допълнителни роли.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
bg-BG: Ограничаване на директни заявки за файлове въз основа на достъпа на потребителя до страницата, към която е прикрепен файл.

en: Return to Menu Editor
bg-BG: Върнете се към редактора на менюто

en: Revert to Defaults
bg-BG: Възстановяване на подразбирания

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
bg-BG: Прегледайте избора по-долу и след това кликнете <strong>Запази правата</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
bg-BG: Прегледайте избора по-долу и след това кликнете <strong>Запази ролите</strong>.

en: Revise
bg-BG: Ревизирайте

en: Revision
bg-BG: Ревизия

en: Revisor
bg-BG: Ревизор

en: Revisors
bg-BG: Ревизори

en: Right
bg-BG: Дясно

en: Role
bg-BG: Роля

en: Role Capabilities
bg-BG: Възможности на роля

en: Role Integration
bg-BG: Интеграция на роли

en: Role Usage
bg-BG: Използване на роля

en: Role Usage edited.
bg-BG: Използването на ролята е редактирано.

en: Role Usage updated.
bg-BG: Използването на ролята е актуализирано.

en: Role Usage: %s
bg-BG: Използване на ролята: %s

en: Role already selected!
bg-BG: Ролята вече е избрана!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
bg-BG: Възможностите на роля, дефинирани за други типове публикации (т.е. 'edit_others_pages', 'edit_things'), се игнорират, освен ако използването на роля не е зададено на Директно назначение.

en: Role-Based Synchronization
bg-BG: Синхронизация на базата на роля

en: Roles
bg-BG: Роли

en: Roles %1$s
bg-BG: Роли %1$s

en: Roles & Groups
bg-BG: Роли & Групи

en: Roles and Permissions copied.
bg-BG: Ролите и разрешенията са копирани.

en: Roles assigned directly to the user
bg-BG: Роли, назначени директно на потребителя

en: Roles assigned to the user or one of their groups
bg-BG: Роли, назначени на потребителя или на една от техните групи

en: Roles updated.
bg-BG: Ролите са актуализирани.

en: Save Changes
bg-BG: Запази промените

en: Save Permissions
bg-BG: Запазване на разрешения

en: Save Roles
bg-BG: Запазване на роли

en: Saving Permissions...
bg-BG: Запазване на правата...

en: Saving Roles...
bg-BG: Запазване на ролите...

en: Scheduled Change Notifications
bg-BG: Планирани уведомления за промяна

en: Scheduled Revision Monitors
bg-BG: Планирани наблюдатели на ревизии

en: Search Custom Groups
bg-BG: Търсене на персонализирани групи

en: Search Groups
bg-BG: Търсене на групи

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
bg-BG: Резултати от търсенето за &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
bg-BG: Резултатите от търсенето включват медия

en: Search Results:
bg-BG: Резултати от търсенето:

en: Search Users
bg-BG: Търсене на потребители

en: Search and add users...
bg-BG: Търсене и добавяне на потребители...

en: Search by last name instead of display name
bg-BG: Търсене по фамилно име вместо по показано име

en: Search engine visibility controls
bg-BG: Контроли за видимост в търсачките

en: Search for a group
bg-BG: Търсене на група

en: Search for a user
bg-BG: Търсене на потребител

en: Search for an author
bg-BG: Търсене на автор

en: Search result filtering
bg-BG: Филтриране на резултатите от търсенето

en: Search roles and groups...
bg-BG: Търсене на роли и групи...

en: Search roles...
bg-BG: Търсене на роли...

en: Secure content discovery
bg-BG: Сигурно откритие на съдържание

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
bg-BG: Вижте файловете, качени от други потребители, които не са прикрепени, в Медийната библиотека.

en: Select %s
bg-BG: Изберете %s

en: Select All
bg-BG: Избери Всички

en: Select Permission Groups at User creation
bg-BG: Избери групи с разрешения при създаване на потребител

en: Select Post
bg-BG: Изберете публикация

en: Select Post Type to Configure
bg-BG: Изберете тип публикация за конфигуриране

en: Select a page
bg-BG: Изберете страница

en: Select as Parent
bg-BG: Изберете като родител

en: Select terms
bg-BG: Изберете условия

en: Selected %s:
bg-BG: Избрано %s:

en: Selected users already have specified author page
bg-BG: Избраните потребители вече имат зададена страница на автора

en: Selected:
bg-BG: Избрано:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
bg-BG: Настройте разрешенията "Управление на този термин" за конкретни термини.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
bg-BG: Настройте разрешения "Настрой като родител" за конкретни категории или термини.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
bg-BG: Задайте разрешения "Задай като родител" за конкретни публикации.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
bg-BG: Настройте разрешения "Настрой като родител" за конкретни категории или термини.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
bg-BG: Настройте разрешения "Настрой като родител" за конкретни страници.

en: Set Assign Term permissions.
bg-BG: Настройте разрешения за присвояване на термини.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
bg-BG: Задайте автора на текущия потребител, ако е назначена способността autoset_post_author / autoset_page_author

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
bg-BG: Задайте Права за Копиране за конкретни Публикации.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
bg-BG: Задайте разрешения за редактиране за конкретни публикации, категории или термини.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
bg-BG: Настройте разрешения за редактиране на конкретни публикации, категории или термини.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
bg-BG: Настройте разрешенията в екрана за редактиране на публикации или термини

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
bg-BG: Задайте разрешения за ревизии за конкретни публикации, категории или термини.

en: Set Term Assignment Permissions.
bg-BG: Задайте разрешения за присвояване на термини.

en: Set Term Management Permissions.
bg-BG: Задайте разрешения за управление на термини.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
bg-BG: Задайте разрешения за преглед за конкретни публикации, категории или термини.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
bg-BG: Настройте разрешения за преглед на конкретни публикации, категории или термини.

en: Set membership expiration date
bg-BG: Задайте дата на изтичане на членството

en: Set to Blocked
bg-BG: Задайте на Блокиран

en: Set to Default
bg-BG: Задайте на По подразбиране

en: Set to Enabled
bg-BG: Задай на Активен

en: Set up posts for existing users
bg-BG: Настройте публикации за съществуващи потребители

en: Setting
bg-BG: Настройка

en: Settings
bg-BG: Настройки

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
bg-BG: Настройки, свързани с разрешенията за редактиране на съдържание, предоставени от модула %s.

en: Shop manager
bg-BG: Управител на магазин

en: Show All
bg-BG: Покажи всички

en: Show Groups
bg-BG: Показване на групи

en: Show a "Read More" link that requires login
bg-BG: Покажете линк "Прочетете повече", който изисква вход

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
bg-BG: Показване на съобщение за предварителен преглед или подканяне за вход за защитено съдържание. Наличен в PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
bg-BG: Показване на избрано изображение

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
bg-BG: Показване на файлове, качени от други потребители, ако те са прикрепени към публикация, която потребителят има право да редактира.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
bg-BG: Показване на файлове, качени от други потребители, ако те са прикрепени към публикация, която потребителят има право да преглежда.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
bg-BG: Покажи списък с функции и видеозаписи на Permissions Pro

en: Show only the first
bg-BG: Покажете само първия

en: Show the first X characters of the post content
bg-BG: Покажете първите X символа от съдържанието на поста

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
bg-BG: Показване на всички файлове в Медиен архив на потребителите. Отмяна на тази опция ще скрие медийните файлове, качени от други потребители.

en: Single view only
bg-BG: Само единичен изглед

en: Sitemap filtering for restricted content
bg-BG: Филтриране на картата на сайта за ограничено съдържание

en: Small Thumbnails Unfiltered
bg-BG: Малки миниатюри без филтриране

en: Smart User Matching
bg-BG: Интелигентно съвпадение на потребители

en: Some term-limited editing configurations require this.
bg-BG: Някои конфигурации за редактиране с ограничен срок изискват това.

en: Sort by:
bg-BG: Сортиране по:

en: Specific Permissions
bg-BG: Конкретни разрешения

en: Specific Permissions %1$s
bg-BG: Специфични разрешения %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
bg-BG: Специфични разрешения %1$s(за този потребител)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
bg-BG: Специфични Права %1$s(от основната роля или %2$sgroup membership%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
bg-BG: Специфични разрешения (от основната роля или членство в група)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
bg-BG: Специфични разрешения, назначени директно на потребителя

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
bg-BG: Специфични разрешения, назначени на потребителя или на една от техните групи

en: Specific Permissions updated.
bg-BG: Специфичните разрешения са актуализирани.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
bg-BG: Специфични разрешения: добавките ('Активирано') не се прилагат, не могат да бъдат присвоени

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
bg-BG: Специфични разрешения: няма ограничения ('Блокирано') могат да се прилагат за потребителски дефинирани групи

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
bg-BG: Специфични разрешения: ограничения ('Блокирано') имат предимство пред добавки ('Активирано')

en: Standard Statuses
bg-BG: Стандартни статуси

en: Standard statuses
bg-BG: Стандартни статуси

en: Status
bg-BG: Статус

en: Status-based editing capabilities
bg-BG: Възможности за редактиране на базата на статуса

en: Status: Private
bg-BG: Статус: Частен

en: Statuses
bg-BG: Статуси

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
bg-BG: Спиране на потребителите от редактиране на файлове, качени от други потребители, освен ако те не са прикрепени към публикация, която потребителят има право да редактира.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
bg-BG: Разрешенията за под-%1$s не са изброени отделно.

en: Sub-%s
bg-BG: Под-%s

en: Sub-%s:
bg-BG: Под-%s:

en: Sub-Sections
bg-BG: Подраздели

en: Submit Changes
bg-BG: Предайте промени

en: Submit Changes to
bg-BG: Предайте промени на

en: Submit Revision
bg-BG: Предайте ревизия

en: Submit Revision of
bg-BG: Предайте ревизия на

en: Submitted Revision
bg-BG: Представена ревизия

en: Submitted Revision Editors
bg-BG: Представена ревизия

en: Subscribers
bg-BG: Абонати

en: Supported Plugin Integration
bg-BG: Поддържана интеграция на плъгини

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
bg-BG: Поддържа разрешения, специфични за съдържание, за редактиране, присвояване на термини и избор на родителска страница. В комбинация с други модули, поддържа статуси на работния процес, PublishPress и PublishPress Revisions.

en: Supports network (multisite) installs
bg-BG: Поддържа инсталации в мрежа (мултисайт)

en: Suppress "Private: " Caption
bg-BG: Потисни надписа "Частен: "

en: Synchronize User Posts
bg-BG: Синхронизиране на потребителски публикации

en: Tag creation requires Tag edit capability
bg-BG: Създаването на етикети изисква правомощия за редактиране на етикети

en: Target Post Type
bg-BG: Целеви тип публикация

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
bg-BG: Целеви брой видими страници/термини, използвани за автоматично определяне на броя на видимите нива

en: Taxonomies
bg-BG: Таксономии

en: Teaser
bg-BG: Тийзър

en: Teaser Application:
bg-BG: Приложение на анотацията:

en: Teaser Message
bg-BG: Съобщение с анотация

en: Teaser Message Style Customization
bg-BG: Персонализиране на стила на съобщението на тизера

en: Teaser Message Style:
bg-BG: Стил на съобщение с анотация:

en: Teaser Settings
bg-BG: Настройки за предварителен преглед

en: Teaser Settings for %s
bg-BG: Настройки на анотацията за %s

en: Teaser Text
bg-BG: Текст на анонса

en: Teaser Text Configuration
bg-BG: Конфигурация на текст за анонси

en: Teaser Type
bg-BG: Тип на анонса

en: Teaser Type:
bg-BG: Тип на анотацията:

en: Teaser text
bg-BG: Текст на предварителния преглед

en: Template access controls
bg-BG: Контроли за достъп до шаблони

en: Template access restrictions
bg-BG: Ограничения на достъпа до шаблони

en: Term
bg-BG: Термин

en: Term Management
bg-BG: Управление на термини

en: Term permission integration
bg-BG: Интеграция на разрешенията на термините

en: Term-based filtering
bg-BG: Филтриране на базата на термини

en: Terms
bg-BG: Термини

en: Text Color:
bg-BG: Цвят на текста:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
bg-BG: %s беше запазено, но вече не можете да го редактирате.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
bg-BG: Възможностите за 'публикации' в WP роля определят функцията й като роля на шаблон за допълнително назначаване към групи разрешения. Когато назначите шаблонната роля 'Автор' за страници, edit_posts и edit_published_posts стават edit_pages и edit_published_pages.

en: The Events Calendar
bg-BG: Календар на събитията

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
bg-BG: Функцията за ограничени елементи за редактиране е преместена в %1$sВъзможности > Функции на редактора > Идентификатори на елементи%2$s за по-добра организация и подобрена функционалност.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
bg-BG: Функцията за ограничени елементи за редактиране е преместена в плъгина PublishPress Capabilities. Моля, инсталирайте %1$sPublishPress Capabilities%2$s, за да получите достъп до тази функционалност.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
bg-BG: Следните възможности са включени в допълнителни %s роли:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
bg-BG: Следните настройки важат за потребители, които могат да получат достъп до Медийната библиотека. Обикновено това изисква правото upload_files или edit_files.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
bg-BG: Следните настройки в момента са заменени от константата PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (определена в wp-config.php или друг файл, който поддържате). Достъпът до Медиен архив няма да бъде променен от разрешенията.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
bg-BG: Следното ще се промени от настройки по подразбиране на преди съхранени настройки:

en: The following would revert to default settings:
bg-BG: Следното ще се върне към настройките по подразбиране:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
bg-BG: Заявлението за модификация беше обработено, но вече не можете да редактирате публикацията.

en: There are no valid groups selected for deletion.
bg-BG: Няма избрани валидни групи за изтриване.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
bg-BG: Тези опционални настройки персонализират начина, по който PublishPress Permissions прилага допълнителни роли. Вашите съществуващи определения на WP роли могат да се прилагат по два различни начина:

en: This %s
bg-BG: Това %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
bg-BG: Това разрешение е излишно поради съответстваща ограниченост.

en: This Section
bg-BG: Този раздел

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
bg-BG: Това изисква уникални способности за редактиране на всеки тип публикация.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
bg-BG: Тази функция ви позволява да ограничите достъпа до файлове в библиотеката с медия, когато те се достъпват чрез WordPress. За да ограничите прегледа на файлове, когато те се посещават директно чрез URL, използвайте функцията "Достъп до файл".

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
bg-BG: Тази функция беше преместена в PublishPress Capabilities > Функции на редактора > Идентификатори на елементи. Моля, използвайте плъгина Capabilities за по-добра организация и подобрена функционалност.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
bg-BG: Тази функция е налична в PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
bg-BG: Това поле е задължително.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
bg-BG: Това име на група вече е регистрирано. Моля, изберете друго.

en: This is a PRO feature
bg-BG: Това е PRO функция

en: This is a custom login page
bg-BG: Това е персонализирана страница за вход

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
bg-BG: Така ще изглежда съобщението за анонс на вашия сайт. Промените се обновяват в реално време.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
bg-BG: Това съобщение ще бъде показано в стилизирано уведомление над съдържанието на тизера за потребители, които не са влезли.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
bg-BG: Това съобщение ще бъде показано в стилизирано уведомление под съдържанието на извадката за потребители, които не са влезли.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
bg-BG: Това съобщение ще бъде показано в стилизирано уведомление под съкратеното съдържание на тизера за потребители, които не са влезли.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
bg-BG: Този потребител не е член на никакви персонализирани групи с разрешения.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
bg-BG: Тази версия на %1$s не може да работи с текущата версия на %2$s. Моля, актуализирайте я до %3$s или по-нова.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
bg-BG: Персонализиране на времевите ограничения за достъп чрез забавяне или изтичане на членството в групата за разрешения.

en: Time-limited Membership
bg-BG: Членство с ограничен срок

en: Title Only
bg-BG: Само заглавие

en: Title:
bg-BG: Заглавие:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
bg-BG: За да зададете специфични разрешения за форуми за bbPress, %1$sнадстройте до Permissions Pro%2$s и активирайте функцията за пакет съвместимост.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
bg-BG: За да зададете специфични разрешения за форуми за bbPress, активирайте функцията за пакет съвместимост.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
bg-BG: За да зададете специфични разрешения за страници за редактиране, избор на родител или назначаване на термин, активирайте функцията за разрешения за редактиране.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
bg-BG: За да зададете специфични разрешения за PublishPress Revision на страницата, активирайте функцията Editing Permissions.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
bg-BG: За да зададете роли за форуми bbPress, %1$sнадстройте до Permissions Pro%2$s и активирайте функцията Compatibility Pack.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
bg-BG: За да зададете роли за форуми bbPress, активирайте функцията Compatibility Pack.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
bg-BG: За да блокирате директен достъп до URL на прикачени файлове на нечетими публикации, %1$sнадстройте до Permissions Pro%2$s и активирайте функцията за достъп до файлове.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
bg-BG: За да блокирате директен достъп до URL на прикачени файлове на нечетими публикации, активирайте функцията за достъп до файлове.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
bg-BG: За да блокирате директен достъп до нечетими файлове, %1$sнадстройте до Permissions Pro%2$s и активирайте функцията за достъп до файлове.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
bg-BG: За да блокирате директен достъп до нечетими файлове, активирайте функцията за достъп до файлове.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
bg-BG: За да контролирате как се прилагат Допълнителни роли, вижте %1$sИзползване на роли%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
bg-BG: За да персонализирате разрешенията на форума bbPress, активирайте функцията Compatibility Pack.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
bg-BG: За да персонализирате разрешенията на форума bbPress, активирайте своя лицензионен ключ за Permissions Pro.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
bg-BG: За да персонализирате разрешенията за редактиране, активирайте функцията за разрешения за редактиране.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
bg-BG: За да персонализирате работния процес за публикуване, %1$sинсталирайте PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
bg-BG: За да принудите стойността на една или повече настройки в мрежата, <strong>копирайте</strong> следния код в файла <strong>functions.php</strong> на вашата тема (или в друг файл, който винаги се изпълнява и не се актуализира автоматично) и модифицирайте по желание:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
bg-BG: За да модифицирате една или повече стандартни настройки в мрежата, <strong>копирайте</strong> следния код в файла <strong>functions.php</strong> на вашата тема (или в друг файл, който винаги се изпълнява и не се актуализира автоматично) и модифицирайте по желание:

en: To read the full content, please log in to this site.
bg-BG: За да прочетете пълното съдържание, моля, влезте в този сайт.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
bg-BG: За да спестите памет при достъп от фронтенд, не регистрирайте никакви филтри, свързани с редактиране на съдържанието

en: Top
bg-BG: Горно

en: Topic creation restrictions
bg-BG: Ограничения за създаване на теми

en: Translator
bg-BG: Преводач

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
bg-BG: Третирайте медии, прикрепени към нерегистрирани типове публикации, като неприкрепени, за да избегнете неправилно и объркващо филтриране

en: Type
bg-BG: Тип

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
bg-BG: Допълнителните роли, специфични за типа, дават всички правомощия в роля на шаблон

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
bg-BG: Тип-специфични и/или статус-специфични еквиваленти на следните възможности са включени в допълнителни %s роли:

en: Unblocked
bg-BG: Разблокиран

en: Universal Permissions
bg-BG: Универсални разрешения

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
bg-BG: Разблокирайте %s интеграция, за да подобрите решението си за ревизии.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
bg-BG: Отключете Разрешения > Настройки > Основни > Администраторски Фронтенд > 'Скрийте непредEditable публикации'

en: Unlock Pro Integrations
bg-BG: Разблокирайте Pro интеграции

en: Unlock advanced user synchronization features
bg-BG: Отключете разширените функции за синхронизация на потребителите

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
bg-BG: Непроменен от стандартното поведение на WordPress. За да активирате филтриране, премахнете определението на константата PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
bg-BG: Актуализиране на разрешенията

en: Upgrade to PRO
bg-BG: Преминете на PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
bg-BG: Актуализирайте до Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
bg-BG: Актуализирайте до Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
bg-BG: Актуализирайте до Pro и получете разширен контрол на достъпа до файлове с всички тези функции и още.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
bg-BG: Преминете на Pro и получете разширено управление на членството с кръгове, членства с ограничен срок и още.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
bg-BG: Преминете на Pro и получете разширена генерация на публикации за потребители с всички тези функции и още.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
bg-BG: Актуализирайте до Pro, за да генерирате автоматично публикации за потребители

en: Upgrade to Pro to enable this integration
bg-BG: Актуализирайте до Pro, за да активирате тази интеграция

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
bg-BG: Преминете на Pro, за да ограничите достъпа въз основа на отношенията между авторите на публикации

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
bg-BG: Актуализирайте до Pro, за да отключите разширени възможности за защита на файлове

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
bg-BG: Актуализирайте до Pro, за да отключите функции за създаване на страници на едро

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
bg-BG: Преминете на Pro, за да отключите безпроблемна интеграция.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
bg-BG: Актуализирайте до Pro версията за оптимална съвместимост и бърза, професионална поддръжка.

en: Usage
bg-BG: Използване

en: Use %s for post URL
bg-BG: Използвайте %s за URL на публикацията

en: Use Custom Teaser Message Style
bg-BG: Използване на персонализиран стил на съобщение с анотация

en: Use Default Teaser Message Style
bg-BG: Използване на стил на съобщение с анотация по подразбиране

en: Use Excerpt as teaser text
bg-BG: Използвайте откъс като текст на предварителния преглед

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
bg-BG: Използвайте откъс или преди "Повече" като текст на предварителния преглед

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
bg-BG: Използвайте откъс, преди "Повече" или Първите X символа като текст на предварителния преглед

en: Use any Role or Permission Group
bg-BG: Използвайте роля или група с разрешения

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
bg-BG: Използвайте конфигурирания текст на анотацията, за да замените или допълните съдържанието

en: Use content before Read More link as teaser text
bg-BG: Използвайте съдържанието преди връзката "Прочетете повече" като текст на предварителния преглед

en: Use display name for search results instead of user_login
bg-BG: Използвайте показаното име за резултатите от търсенето вместо user_login

en: Use excerpt or content before More tag
bg-BG: Използвайте откъс или съдържание преди таг "Повече"

en: Use excerpt or first X characters of content
bg-BG: Използвайте откъс или първите X символа от съдържанието

en: Use first X characters of content as teaser text
bg-BG: Използвайте първите X символа от съдържанието като текст на анотацията

en: Use modern tabbed metabox interface
bg-BG: Използвай модерен интерфейс с раздели

en: Use the post excerpt as teaser content
bg-BG: Използвайте откъса на поста като съдържание на анотацията

en: User
bg-BG: Потребител

en: User Application:
bg-BG: Потребителско приложение:

en: User Groups
bg-BG: Потребителски групи

en: User ID:
bg-BG: ID на потребителя:

en: User Management
bg-BG: Управление на потребители

en: User Posts
bg-BG: Публикации на потребители

en: User Posts Synchronization
bg-BG: Синхронизация на потребителски публикации

en: User Roles %1$s
bg-BG: Потребителски роли %1$s

en: User Search: Filter by WP role
bg-BG: Търсене на потребители: Филтрирайте по роля на WP

en: User editing capabilities apply for
bg-BG: Правомощията за редактиране на потребителите важат за

en: User field to search by default
bg-BG: Потребителско поле за търсене по подразбиране

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
bg-BG: Избираеми мета полета на потребителя за търсене (разделени с запетаи)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
bg-BG: Мета полета на потребителя, които трябва да се третират като булеви (разделени с запетаи)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
bg-BG: Мета полета на потребителя, които трябва да се третират като числови (разделени с запетаи)

en: Username
bg-BG: Потребителско име

en: Users
bg-BG: Потребители

en: Users can always edit their own files
bg-BG: Потребителите винаги могат да редактират своите файлове

en: Users to notify when revisions are submitted
bg-BG: Потребители за уведомяване, когато са представени ревизии

en: Users to notify when scheduled revisions are published
bg-BG: Потребители за уведомяване, когато са публикувани планирани ревизии

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
bg-BG: Потребителите, които имат персонализирани разрешения за редактиране на прикачен файл, могат също да го изтрият

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
bg-BG: Потребителите, които имат специфични разрешения за редактиране на публикация или прикачен файл, могат също да я изтрият

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
bg-BG: Не се препоръчва използването на членство в група за блокиране на достъп. Обмислете намаляване на възможностите на ролята на потребителя и използване на членство в група, за да добавите достъп.

en: Version
bg-BG: Версия

en: Version info was refreshed.
bg-BG: Информацията за версията беше обновена.

en: View
bg-BG: Преглед

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
bg-BG: Преглед на Персонализирани Групи на екрана с права. Също така позволява достъп до екрана за редактиране на Персонализирани Групи.

en: View Full Profile
bg-BG: Преглед на пълния профил

en: View Knowledge Base
bg-BG: Преглед на базата знания

en: View currently stored user permissions:
bg-BG: Преглед на текущо съхранените разрешения на потребителя:

en: Viewing
bg-BG: Прегледане

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
bg-BG: Видимостта на кръговете и редакционните кръгове блокира достъпа до съдържание, което не е авторствано от други членове на групата.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
bg-BG: Видимостта на кръговете и редакционните кръгове блокира достъпа до съдържание, което не е авторствано от други членове на групата. Всяка роля на WP, група на BuddyPress или персонализирана група може да бъде маркирана като кръг за определени типове публикации.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
bg-BG: Предупреждение: Съдържанието, скрито от тези разрешения, ще бъде показано, ако PP е деактивиран. Помислете за задаване на частна видимост на екрана за редактиране на публикации.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
bg-BG: Когато Teaser е приложен с активиран Redirect, добавете оригиналния url като аргумент redirect_to

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
bg-BG: Когато достъпът до файлове е блокиран, не задавайте свойството WP_Query 404 / 403

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
bg-BG: Когато се запазва публикация, ако стандартният термин не може да се избере, заместете с първия наличен.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
bg-BG: При синхронизиране на метагрупи на роли с в момента дефинирани роли в WP, не изтривайте групи за преди определени роли в WP.

en: Widget-level permission controls
bg-BG: Контроли на разрешения на ниво виджет

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
bg-BG: С директно назначаване, възможностите се прилагат без модификация.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
bg-BG: В рамките на скрипта async-upload.php, филтрирайте възстановяването на автора за прикачения файл, който току-що е качил

en: WordPress Role
bg-BG: Роля в WordPress

en: WordPress Roles
bg-BG: Роли в WordPress

en: WordPress Version: %s
bg-BG: Версия на WordPress: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
bg-BG: Подразбиране на WordPress. Показване на екран "Страницата не е намерена"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
bg-BG: Работете около предупреждения за настройка на базата данни (при активиране на плъгин) на някои сървъри

en: Workflow
bg-BG: Работен поток

en: Workflow-specific access controls
bg-BG: Контроли за достъп, специфични за работния процес

en: Working Copy
bg-BG: Работна копие

en: Working Copy of
bg-BG: Работна копие на

en: You are not allowed to create new %s
bg-BG: Не сте разрешени да създавате нови %s

en: You are not permitted to do that.
bg-BG: Нямате разрешение да направите това.

en: You are not permitted to manage menu locations
bg-BG: Нямате разрешение да управлявате местоположения на менюта

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
bg-BG: Можете да добавите възможности за разрешения към роля, използвайки плъгина %1$s.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
bg-BG: Можете да настроите някои поведение на разрешенията чрез %1$s добавяне на възможности към роля в WordPress%2$s.

en: You can now set individual permissions for
bg-BG: Сега можете да зададете индивидуални права за

en: You can&#8217;t delete that group.
bg-BG: Не можете да изтриете тази група.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
bg-BG: Нямате разрешение да създавате нови навигационни менюта

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
bg-BG: Нямате разрешение да изтривате това навигационно меню.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
bg-BG: Нямате разрешение да изтривате елемента от менюто "%1$s"

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
bg-BG: Нямате разрешение да редактирате елемента от менюто "%1$s"

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
bg-BG: Нямате разрешение да преместите елемента от менюто "%1$s"

en: You do not have permission to select that Parent
bg-BG: Нямате разрешение да изберете този родител

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
bg-BG: Нямате разрешение да актуализирате това навигационно меню

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
bg-BG[0]: Вие сте посочили тази група за изтриване:
bg-BG[1]: Вие сте посочили тези групи за изтриване:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
bg-BG: Използвате PublishPress Permissions Free. Pro версията има повече функции и поддръжка. %sПреминете на Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
bg-BG: Вашият лицензионен ключ е изтекъл. За актуализации на PublishPress Permissions Pro и приоритетна поддръжка, %sмоля, подновете%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
bg-BG: Вашият ключ за presspermit.com е изтекъл, но може да е налична отстъпка за <a href="%s">подновяване на PublishPress</a>.

en: access denied
bg-BG: достъп забранен

en: any user
bg-BG: всеки потребител

en: bbPress Forums
bg-BG: bbPress форуми

en: characters
bg-BG: символа

en: characters (leave empty for full excerpt)
bg-BG: символа (оставете празно за пълен откъс)

en: close
bg-BG: затвори

[ctx: count]
en: Extra Roles
bg-BG: Допълнителни роли

[ctx: count]
en: Specific Permissions
bg-BG: Специфични разрешения

[ctx: count]
en: Users
bg-BG: Потребители

en: current (%d):
bg-BG: текущи (%d):

en: edit
bg-BG: редактиране

en: edit group
bg-BG: редактиране на група

en: edit group permissions
bg-BG: редактиране на разрешения за група

en: edit user permissions
bg-BG: редактиране на разрешения за потребителя

en: eligible (%d):
bg-BG: елигибилни (%d):

en: enable custom permissions for %s
bg-BG: активирайте персонализирани разрешения за %s

en: enter post ID/slug
bg-BG: въведете ID/slug на публикацията

en: equal or lower role levels
bg-BG: равни или по-ниски нива на роли

en: for item
bg-BG: за елемент

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
bg-BG: Групи

en: item
bg-BG: елемент

en: item(s)
bg-BG: артикул(и)

en: items
bg-BG: елементи

en: lower role levels
bg-BG: по-ниски нива на роли

en: make each selected user the author of a new page
bg-BG: направете всеки избран потребител автор на нова страница

en: n/a
bg-BG: н/а

en: no Page Parent filter
bg-BG: няма филтър за родителска страница

en: no supplemental assignment
bg-BG: без допълнително назначение

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
bg-BG: бележка: Настройките на плъгина и конфигурационните данни ще бъдат изтрити, но само след като последната версия на Разрешения / Разрешения Pro бъде изтрита.

en: objects
bg-BG: обекти

en: pattern page sets parent and default content for author page
bg-BG: шаблонът за страница задава родител и подразбиращо съдържание за страница на автора

en: pattern post sets default content and categories for author post
bg-BG: шаблонът за публикация задава подразбиращо съдържание и категории за публикация на автора

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
bg-BG: шаблонът за публикация задава родител, подразбиращо съдържание и шаблон за страница на автора

en: patterned on&hellip;
bg-BG: шаблонирано на&hellip;

en: patterned on...
bg-BG: шаблонирано на...

en: post content
bg-BG: съдържание на публикацията

en: post title
bg-BG: заглавие на публикацията

en: select other
bg-BG: избери друг

en: select...
bg-BG: изберете...

en: selected
bg-BG: избран

en: settings
bg-BG: настройки

en: sub-%1$s of this %2$s
bg-BG: под-%1$s на този %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
bg-BG: поддържаните тагове са [username] и [userid]

en: this %1$s
bg-BG: този %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
bg-BG: този %1$s и неговите под-%2$s

en: unpublished
bg-BG: непубликувано

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
bg-BG: &lt; Отмяна на селекцията

[ctx: user]
en: Select &gt;
bg-BG: Изберете &gt;

en: view / edit group
bg-BG: преглед / редактиране на група

en: 🔓 Unlock %s
bg-BG: 🔓 Отключете %s
